اخبار بازنشستگان

خبر ۱                             جشن روز مادر همکاران بازنشسته

 

هم زمان با خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا (س )مراسم جشنی در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۹ با حضور بانوان همکار بازنشسته و مستمری بگیر عضو کانون با سخنرانی دکتر عزیزی در سالن کنفرانس ساختمان فنی برگزار شد و در پایان نیز به رسم قدردانی هدایایی به حاضرین اعطا گردید.

 

روز زن در کانون بازنشستگان

خبر ۲     ملاقات رییس و اعضا هیئت مدیره کانون بازنشستگان با مدیرمنطقه

جلسه ای با حضور مهندس همت زاده مدیر منطقه ، ابراهیمی معاونت امور مالی ، حسینی رییس اداره روابط عمومی ، مدنی رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان و اعضاء هیئت مدیره در دفتر مدیریت منطقه تشکیل گردید .

در این جلسه رییس و اعضاء هیئت مدیره ضمن ارائه گزارش کار کانون در سال ۹۶ به طرح مشکلات و ارائه پیشنهاد جهت رفع آنها پرداختند .

در پایان جلسه مهندس همت زاده با تاکید بر مقام و منزلت والای بازنشستگان اعلام کرد ، در جهت رفع مشکلات و موانع بر سر راه اهداف کانون همکاری لازم را خواهد نمود  .

 

 

 

خبر ۳             برگزاری گلگشت خانوادگی توسط کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز

 

به گزارش کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز دومین گلگشت خانوادگی ویژه همکاران بازنشسته به مدت دو روز به مقصد زنجان برگزار شد . 

این برنامه با هماهنگی اداره امور رفاهی و اداره رفاه استان زنجان انجام شد و با توجه به برنامه ریزیهای انجام گرفته از راهنمای بومی و آشنا به منطقه جهت معرفی آثار باستانی استفاده شد .